Výplně kyselinou hyaluronovou

Výplně kyselinou hyaluronovou

Co je Aliaxin?

Aliaxin je řada výrobků vytvořená pro různé typy ošetření pokožky, která umožňuje dokonale modelovat obličej a omladit téměř jakoukoliv část těla. Princess je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové, což je látka tělu vlastní, která se postupně beze zbytku do těla vstřebá. Účinek je dlouhotrvající, ale ne pernamentní.


Značka Aliaxin reprezentuje výplňové materiály a přípravky pro mezoterapii (jak už bylo řečeno, na bázi kyseliny hyaluronové). Aliaxin výplňové materiály jsou určeny pro vyplnění všech typů vrásek, pro korekci, zvětšení objemu rtů a jiných specifických oblastí. Jsou známé svou vysokou účinností a bezpečností.


Tyto výplňové materiály smí používat pouze proškolení lékaři.


Proč Aliaxin?

S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů (kouření, nadměrné slunění), dochází k prvnim náznakům vrásek a ke ztrácení objemu tváře. V pokožce dochází ke ztrátě kolagenu a celkové elasticity pokožky.


Aliaxin napravuje přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stárnutí jemným a pravidelným doplňováním a dlouhodobou hydratací pokožky. Tímto způsobem výrazně zlepšuje napětí a elasticitu pokožky.


Mezoterapie Aliaxin je obohacena aktivní složkou – glycerolem, který Vaši pokožku hydratuje po delší dobu.


Účinek je ihned viditelný a dlouhotrvající.


Co pro Vás můžeme udělat?


Vrásky jsou okamžitě vyhlazeny, objem je harmonicky obnoven, Vaše pleť je viditelně zářivější, mladší a zdravější.


 • Odstranění jemných až hlubokých vrásek
 • Zvětšení a korektura rtů
 • Modelace a korektura obličeje
 • Vyrovnání tónu pleti a zlepšení elasticity Vaší pokožky
 • Omlazení pokožky (od hlavy až k patě)

Jak probíhá ošetření?

Po diagnóze Vaší pleti vybere lékař přípravek z řady Princess, který se hodí přímo na Vás dle vašeho specifického přání. Princess Vám zaručuje velmi jednoduchou a rychlou aplikaci. Stačí 30 minut a budete vypadat krásnější. Aplikace nevyžaduje dobu na zotavení, ihned se můžete vrátit ke svému běžnému způsobu života.


Je ošetření bolestivé?

Aplikace je prakticky bezbolestná, protože se používá anestetikum.


Kdy se dostaví účinek?

Účinek se dostaví okamžitě. Nečekáte ani dny nebo týdny.


Je Aliaxin bezpečný?

Aliaxin je naprosto bezpečný gelový implantát. Dokazují to klinické a laboratorní testy. Kyselina hyaluronová obsažená v produktech Aliaxin je neživočišného původu, proto není nutné podstoupit alergické testy před ošetřením.


Doporučení před a po aplikaci:

 • PŘED APLIKACÍ NEDOPORUČUJEME UŽÍVAT
 • léky proti bolesti
 • léky proti srážlivosti krve
 • aspirin

 • PO APLIKACI DOPORUČUJEME
 • vyhýbat se extrémním teplotám po dobu sedmi dnů (vysoký chlad, UV a sluneční záření)

Po aplikaci není potřebná žádná léčba.


Efekt po aplikaci se dostaví ihned (těsně po zákroku se může objevit mírný otok, který za 1-2 dny mizí) a přetrvává 8 až 12 měsíců (zpravidla 10 měsíců). Po té lze aplikaci opakovat.


Jaké jsou výhody složení Aliaxin SR, GP, EV a FL?

Jejím základem je vysoce čistá kyselina hyaluronová, která neobsahuje žádné živočišné příměsi. Kyselina hyaluronová je látka, která je přirozenou součástí lidského organizmu, proto ji tělo přirozenou cestou také odbourává. Díky tomu je u použití preparátu vysoce bezpečné.


Gel je díky technologii S.M.A.R.T. homogenní. Neobsahuje partikule, což má příznivý vliv na přirozený tvar výplně a především jednoduchou aplikaci.


Přípravky Aliaxin smí aplikovat pouze lékař proškolený pro aplikaci gelových implantátů.


Tuto značku vyrábí švýcarská společnost IBSA, která má bohaté zkušenosti se zpracováním kyseliny hyaluronové.Novinky

DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Neinvazivní liposukce - Laser

Neinvazivní metoda tukové liposukce a odstranění celulitidy pomocí laserové technologie Smoothshapes ve studiu Estetika Tábor a České Budějovice.

více  
« zpět | nahoru | tisk
TOPlist