Odstranění vrásek pomocí kyseliny hyaluronové
Remodelace, vypnutí, hydratace a zpevnění pokožky až na 12 měsíců s Viscodermeme.
Péče o tělo v Táboře a Českých Budějovicích
Trvalé odstranění chloupků bezbolestně v Táboře a Českých Budějovicích
Péče o tělo v Táboře a Českých Budějovicích
Lipocryo

Mapa webu


Stránky bez zařazeníOšetření


Laserová trvalá epilace

Zbavte se starostí s holítky, žiletkami, epilátory, epilačními krémy a zklidňujícími balzámy. Využijte absolutní novinku v oblasti medicínského ošetření - diodový laser Soprano Xli - a nechte si zcela bezbolestně odstranit chloupky natrvalo!


Neinvazivní liposukce

Chraňte Své zdraví a nenechte do sebe “zbytečně řezat”, když Vám dnešní doba nabízí možnosti neinvazivní estetiky. Odstranění tuků neinvazivními metodami sice není tak rychlé, jako chirurgický zákrok, ale spolehlivě Vám pomůže řešit Váš konkrétní problém. V našem studiu máme několik přístrojů, přičemž každý z nich je špičkou ve svém oboru. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné procedury.


Odstranění celulitidy a zpevnění

Celulitida je hrudkovitá forma tuku, ukládající se v podkoží převážně u ženské časti populace. Celulitida se všeobecně nazývá pomerančová kůže, protože ve skutečnosti připomíná kůru pomerančů. Mnoho žen ji považuje za velký kosmetický problém. Je doslova noční můrou pro většinu žen. Celulitida je vlastně nedostatečnost metabolizmu tuků. V našem studiu Vám s tímto poblémem rádi pomůžeme.


Omlazení

Bojujte proti stárnutí! Lifting obličeje, krku a dekoltu Vám pozvedne kontury, zjemní nebo vyhladí vrásky a rozjasní pleť.


Masáže

Rozprouděte ve svém těle krev i lymfu. Budete se cítit lépe, zrychlíte svůj metabolismus a podpoříte detoxikaci ve svém těle, zlepšíte svůj oběhový systém a ulevíte si od bolesti. Nechte se hýčkat a Vaše tělo Vám za to poděkuje!


Laserová terapie

Efektivní fyzioteraeutická metoda využívající buněčné fotoaktivace zářením. Pozitivně ovlivňuje zánětlivé procesy, zvyšuje tvorbu kolagenových vláken. Doporučuje se pro léčbu akné.
Novinky

DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


VyhledáváníNáhodná stránka

Neinvazivní liposukce - Radiofrekvence

Neinvazivní metoda tukové liposukce a odstranění celulitidy pomocí radiofrekvenční a ultrazvukové technologie EXILIS ve studiu Estetika Tábor a České...

více  
« zpět | nahoru | tisk
TOPlist