Vyhlazení vrásek
Vypnutí pleti
Omlazení obličeje

Mapa webu


Stránky bez zařazení



Omlazení pokožky


Radiofrekvence - EXILIS

Plazma terapie


Vaše pokožka, nejen na obličeji, ale i na těle stárne od 25 roku života. Pomalu ubývá tvorba kolagenu a elastinu. Je důležité pleť začít „dopovat“, prokrvovat a dodávat potřebnou výživu a energii. Pokud toto období nepodchytíme včas, jsou některé změny na těle již nevratné.


Kromě aktivního pohybu, nanášení kosmetických přípravků a masáží doporučujeme hloubkové ošetření kůže. Většinou se provádí zpevňování pokožky na obličeji, krku a dekoltu, dále na pažích, břišní části, zadečku a nohou. O zpevnění pleti na obličeji jsme se již zmínili v sekci: OMLAZENÍ OBLIČEJE.


Zpevnění paží, břicha, hýždí a nohou doporučujeme řešit přístrojovým ošetřením.


Nejlepší výsledky u ošetření paží, hýždí, bříška i nohou dosahujeme radio-frekvenčním ošetřením přístrojem EXILIS (od výrobce lékařské techniky BTL).


Ve výjimečných případech je vhodné zvolit hloubkovou tepelnou terapii radiofrekvencí.


Obě technologie mají společné to, že pleť je zpevňována a vyhlazována, protože se aktivuje kolagen a elastin a zároveň ztrácí klient na objemu. Tukové buňky propouští buněčnou membránou uvolněný obsah do mezibuněčného prostoru a tento uvolněný tuk je dále transportován do lymfatického systému a následně do krevního řečiště.


Další z řady možností jak omladit svou pokožku je metoda plazmaterapie. Jedná se o autologní metodu, využívající zdrojů vlastní krve k omlazení pokožky na různých částech těla. Růstové faktory stimulují kmenové buňky v místě aplikace a ovlivňují tak proces regenerace a zpevnění pokožky.



Novinky

DÁRKOVÉ POUKAZY
2017-11-21

Obdarujte své blízké krásou


Na počkání Vám vytvoříme poukaz s obsahem dle Vašeho přání. Platnost poukazu je 1 rok. Obdarovaný bude mít tedy dost času na čerpání poukazu.


Vyhledávání



Náhodná stránka

Mezonitě

Lifting obličeje a těla metodou vstřebatelných 3D vláken tzv. mezonití, která podporuje tvorbu kolagenu. Ošetření mezonitěmi provádíme v Táboře a Českých...

více  
« zpět | nahoru | tisk
TOPlist